O nás

SeptoAccessories je řada 10 nových užitečných pomocníků v každodenní praxi!
Nyní se stal ze Septodontu významný partner i v tomto segmentu.
Odzkoušeny odborníky s požadvky na vysokou kvality a atraktivitu produktu pro každodenní podporou každého zubaře!

Septodont je rodinná společnost, která vyrábí vysoce kvalitní léky a zdravotnické prostředky již více než 85 let a je největším světovým producentem lokální anestezie pro stomatologii. Máme ambice být speciálním a blízkým partnerem, který poskytuje nejen vynikající řešení, ale také výjimečný servis a interakci s profesionály.

Naším cílem je také komplexní vzdělávání zubních lékařů. Jsme organizátorem a partnerem četných přednášek a školení, národních i mezinárodních. S cílem poskytnout holistickou podporu pro každodenní práci byla vytvořena Akademie Septodont, jedinečný tréninkový program, dávka specifických a spolehlivých znalostí, zkušených polských i zahraničních lektorů, s garancí zlepšování dovedností každého praktického lékaře!

Ve spolupráci s nejlepšími odborníky neustále sdílíme naše znalosti a praktické zkušenosti ve dvou klíčových oblastech, kterými jsou kontrola bolesti a biomateriály. Naše školení zahrnují komplexní znalosti nejen v oblasti stomatologie, ale také z oblastí, které jsou s lékařem úzce spjaty, jako jsou psychologické a právní aspekty, profesionální služby pro pacienty nebo první pomoc při mimořádných událostech!